Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zde je slibované povídání o putování za vínem po Znojemsku.

Den první - sobota 10.6.2006

V sobotu ráno jsme nastartovali náš vůz značky Škoda Forman a vyrazili jsme směr Havraníky (okres Znojmo).

Pelhřimov

ObrazekPrvní naše zastávka ještě nebyla v kraji vína,ale v Pelhřimově,kde se konal Mezinárodní festival Pelhřimov město rekordů 2006.Akorát jsme zastihli největší jedlíky...jeden sněd celý pecen chleba a druhý míchaná vajíčka ze 60 vajec.To byla teda síla.My

jsme se jen lehce občerstvili..já jsem si dal pštrosí steak a moje žena Marcelka si dala pštrosí klobásu.Potom jsme ještě vyslechli pár písní skupiny EMIL,převzatých od různých interpretů a vyrazili jsme opět směr Znojmo.

Obrazek

Znojmo

Do Znojma,kde byla naše druhá zastávka jsme dorazili pozdě odpoledne a zjistili jsme,že je skorem vše zavřeno.Chvíli jsme pochodili po Znojmu a pak jsme vyrazili směr Havraníky,kde jsme byli ubytováni v penzionu Ham-Ham.

Ubytování bylo opravdu nádherné,měli jsme pokoj v němž byla postel s nebesy,byla tam televize a v restauraci,kde skvěle vařili bylo možné za 25Kč/hod.jít surfovat na net.Prostě super!!!

Obrazek

Zde je snímek pokoje,kde jsme byli ubytováni.Po dobré večeři jsme eště poseděli a potem jsme po náročném cestovatelském dnu zalehli a spinkali až do rána.

Den druhý.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář